oto lista twoich specjalistów w dziedzinie Dermatolog Poznań

Angelika Nowak

Kardiolog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vestibulum, erat eget cursus iaculis, leo ipsum elementum diam, vel tincidunt quam sem id sapien. Curabitur nec felis ut nunc dictum accumsan. Cras vel tempus lectus, eu porta orci. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Głogowska 23/4

64-299 Poznań

Tel. : 61 000 000 000

Dermatolog POZNAŃ

SZUKASZ NAJLEPSZEGO Dermatologa W POZNANIU ? TYLKO U NAS ZNAJDZIESZ LISTĘ ZNAKOMITYCH SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE Dermatologii W MIEŚCIE POZNAŃ. WYSZUKAJ ODPOWIEDNIEGO SPECJALISTĘ I UMÓW SIĘ Z NIM NA WIZYTĘ. TO TYLKO TRZY PROSTE KROKI, DZIĘKI KTÓRYM W BARDZO SZYBKI SPOSÓB UZGODNISZ SWOJE SPOTKANIE Z Dermatologii.

DERMATOLOG POZNAŃ JEST SPECJALISTĄ ZAJMUJĄCYM SIĘ przede wszystkim chorobami skóry. Diagnozuje on oraz leczy wszelkie zmiany skórne, ale także choroby włosów i paznokci. Specjalista ten bada skórę i diagnozuje nieprawidłowości w jej wyglądzie. Warto zaznaczyć, że większa część zmian skórnych jest następstwem nie tyle samej skóry co chorób wewnętrznych. Na przykład nowotworów, chorób wenerycznych czy chorób zakaźnych.

Dermatolog Poznań pomoże Ci przede wszystkim w takich zmianach skórnych jak:

  • trądzik i wszystkie jego odmiany
  • wszawica i łuszczyca
  • łysienie czy łupież
  • grzybice i kurzajki
  • nadmierna potliwość
  • rozstępy czy też odleżyny.

Oraz wiele wiele innych schorzeń, które występują na skórze, włosach czy paznokciach. Warto również wspomnieć, iż to właśnie dermatolog pomaga w rozpoznaniu chorób przenoszonych drogą płciową, a w tym kiły, rzeżączki czy HIV.

Jeśli więc masz podejrzenie co do wyglądu swojej skóry w którejś części ciała – umów się na wizytę już teraz. Szybciej zdiagnozowana choroba daje większe szanse na jej wyleczenie – pamiętaj.

Zobacz również