oto lista twoich specjalistów w dziedzinie Ginekolog Poznań

Angelika Nowak

Kardiolog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vestibulum, erat eget cursus iaculis, leo ipsum elementum diam, vel tincidunt quam sem id sapien. Curabitur nec felis ut nunc dictum accumsan. Cras vel tempus lectus, eu porta orci. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Głogowska 23/4

64-299 Poznań

Tel. : 61 000 000 000

Ginekolog POZNAŃ

SZUKASZ NAJLEPSZEGO GINEKOLOGA W POZNANIU ? TYLKO U NAS ZNAJDZIESZ LISTĘ ZNAKOMITYCH SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE GINEKOLOGII W MIEŚCIE POZNAŃ. TO TYLKO TRZY PROSTE KROKI, DZIĘKI KTÓRYM W BARDZO SZYBKI SPOSÓB UZGODNISZ SWOJE SPOTKANIE Z GINEKOLOGIEM.

Ginekolog Poznań jest specjalistą zajmującym się badaniem, diagnozą oraz leczeniem chorób związanych z żeńskim układem moczowo płciowym. Specjalizacja ta również bardzo silnie powiązana jest z położnictwem, a co za tym idzie ze wszystkimi sprawami związanymi z poczęciem dziecka oraz ciążą.

Do Ginekologa Poznań powinny zgłaszać się wszystkie kobiety po 16 roku życia lub po rozpoczęciu życia seksualnego. Warto wiedzieć, iż specjalista ten zajmuje się zdrowiem płciowym kobiety na każdym etapie jej życia. I choć pierwsza wizyta u ginekologa oczami młodej kobiety może wydawać się nieco stresująca – podpowiadamy że nie ma się czego bać, ponieważ Ginekolog Poznań tak jak i każdy lekarz jest po to by nam pomóc. W związku z tym znajdź odpowiedniego Ginekologa i zadzwoń już dziś.

Podstawowym badaniem u tego specjalisty jest badanie przeprowadzane w gabinecie na specjalnym fotelu ginekologicznym. Specjalista wówczas przy pomocy wziernika, pobiera materiał do cytologii. Ginekolog może również wykonać badanie USG, a co za tym idzie ocenić stan i w pore zaradzić nieprawidłowościom związanym z układem moczowo-płciowym. Pamiętajmy również, że specjalista ten na każdej wizycie przeprowadzi z nami wywiad, w którym należy mu o wszystkich dolegliwościach opowiedzieć.

Do ginekologa Poznań powinniśmy zgłosić się miedzy innymi z objawami:

  • bóle w podbrzuszu lub w piersiach
  • objawy ciąży
  • krwawienie lub bóle w trakcie lub po stosunku
  • upławy, świąd lub pieczenie pochwy
  • nieregularne cykle miesiączkowe
  • problemy z zajściem w ciąże
  • dyskomfort w miejscu układu moczowo-płciowego

To tylko część problemów w jakich Ginekolog Poznań nam pomoże, dlatego też nie czekaj i na wizytę umów się już teraz – to bardzo proste – przekonaj się.

Zobacz także