oto lista twoich specjalistów w dziedzinie Kardiolog Poznań

Andrzej Kowalski

Kardiolog

34-200 Poznań

Głogowska 23-029

Tel. : 61 9999 9999

Angelika Nowak

Kardiolog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vestibulum, erat eget cursus iaculis, leo ipsum elementum diam, vel tincidunt quam sem id sapien. Curabitur nec felis ut nunc dictum accumsan. Cras vel tempus lectus, eu porta orci. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Głogowska 23/4

64-299 Poznań

Tel. : 61 000 000 000

Kardiolog POZNAŃ

SZUKASZ NAJLEPSZEGO Kardiologa W POZNANIU ? TYLKO U NAS ZNAJDZIESZ LISTĘ ZNAKOMITYCH SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE Kardiologii W MIEŚCIE POZNAŃ. WYSZUKAJ ODPOWIEDNIEGO SPECJALISTĘ I UMÓW SIĘ Z NIM NA WIZYTĘ. TO TYLKO TRZY PROSTE KROKI, DZIĘKI KTÓRYM W BARDZO SZYBKI SPOSÓB UZGODNISZ SWOJE SPOTKANIE Z Kardiologiem.

Kardiolog Poznań jest specjalistą, który diagnozuje, bada oraz leczy choroby nabyte oraz wrodzone związane z układem sercowo – naczyniowym czyli choroby serca i naczyń krwionośnych.

Kardiolog jak również inni specjaliści na początku wizyty przeprowadza wywiad, na którym trzeba opowiedzieć między innymi o naszych dolegliwościach, ale także o odżywianiu się czy aktywności fizycznej.

Badanie u Kardiologa polega przede wszystkim na pomiarze ciśnienia krwi. Jednak również na badaniach echokardiograficznych oraz elektrokardiograficznych i wielu innych badań mających na celu zdiagnozowanie choroby lub schorzenia.

Jeśli więc masz podejrzenia co do nieprawidłowego funkcjonowania swojego serca bądź układu krwionośnego – nie czekaj, umów się na wizytę już teraz. Zapewniamy, że wszystkie Twoje podejrzenia zostaną odpowiednio zbadane i wytłumaczone.

Kardiolog Poznań jest specjalistą który pomoże nam w przypadku:

  • skłonności do omdleń i osłabnięć
  • obrzękach w kostkach, rękach i twarzy
  • bólach i zawrotach głowy
  • uczuciu nacisku i duszności w klatce piersiowej.
  • ciągłego uczucia zimna

oraz wiele innych chorób czy dolegliwości.

Zobacz również