oto lista twoich specjalistów w dziedzinie Urolog Poznań

Angelika Nowak

Kardiolog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam vestibulum, erat eget cursus iaculis, leo ipsum elementum diam, vel tincidunt quam sem id sapien. Curabitur nec felis ut nunc dictum accumsan. Cras vel tempus lectus, eu porta orci. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Głogowska 23/4

64-299 Poznań

Tel. : 61 000 000 000

Urolog Poznań

Szukasz najlepszego urologa w Poznaniu ? Tylko u nas znajdziesz listę znakomitych specjalistów w Urologii w mieście Poznań. Sprawdź, wyszukaj odpowiedniego Urologa Poznań i umów się z nim na wizytę. To tylko trzy proste kroki, dzięki którym w bardzo szybki sposób uzgodnisz swoje spotkanie z Urologiem w Poznaniu. 

Urolog jest specjalistą leczącym choroby związane z układem moczowo-płciowym. Wizyta u takiego specjalisty nie powinna wiązać się ze stresem, ponieważ specjalizacja ta jak każda inna istnieje tylko po to, by nam pomagać. 

Oto poszczególne choroby, jakimi zajmuje się specjalista Urolog.

 – choroby zewnętrznych narządów płciowych

 – stany zapalne narządów płciowych

 – stany zapalne dróg moczowych

 – zaburzenia pracy pęcherza

 – nowotwory pęcherza, nerek, jąder, prostaty, 

 – zaburzenia erekcji

etc.

Do Urologa należy zgłosić się niezwłocznie gdy wystąpi u nas ból, obrzęk, ale również pieczenie czy swędzenie w okolicach narządów układu moczowego jak i płciowego.  Specjalista ten wykrywa i leczy wszelakie zmiany, oraz problemy związane między innymi z pracą nerek, genitaliów czy pęcherza. Do urologa mogą zgłaszać się nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. 

Jak przebiega wizyta u Urologa ?

Spotkanie z urologiem zawsze zaczyna się od wywiadu, w którym musimy opowiedzieć specjaliście o wszystkich naszych dolegliwościach. Następnie lekarz obejrzy genitalia, a w przypadku podejrzenia choroby związanej z układem moczowo-płciowym dostaniemy skierowanie na badanie USG.

Jeśli więc masz pewne podejrzenia, co do fukcjonowania swojego układu moczowego lub płciowego niezwłocznie udaj się do urologa. Pamiętaj, lepiej zapobiegać niż leczyć. 

Zapraszamy do zapoznania się z listą zaprzyjaźnionych urologów w Poznaniu.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ.